Firmamız Hakkında


Firmamız olan HNC EĞİTİM VE GÖRÜNTÜ TEKNOLOJİLERİ San. ve Tic. LTD. ŞTİ., 2008 yılında, Denizli'de kurulmuştur. Yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucu ülkemizin eğitim ve öğretim teknolojileri ürünlerine katkıda bulunmak adına HNC Akıllı Tahta ürünümüzü geliştirdik. Hızla değişen ve gelişen birçok sektör, kurum ve kuruluşların eriştiği teknolojik değişimi ve gelişimi, eğitim dalında da yakalayarak, okullarımızda verilen eğitim ve öğretim olanaklarını en üst seviyelere taşımak adına çaba göstermekteyiz. Ürünlerimizi "HNC VE HANCER-BOARD markası altında toplayarak, "Akıllı Tahta" olarak adlandırılan ürünlerde ve diğer bilişim ürünlerinde öncü bir firma haline geldik.

Amacımız, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize, eğitim hayatlarında onlara en iyi ve en yeni ürünleri sınıflarına getirerek, öğrenmelerini kolaylaştırmaktırmaktır. Teknolojinin geliştiği bu çağda, eğitimin önemi daha da artmaktadır. Eğitimin önemi arttıkça, eğitime yapılan teknolojil yatırım da artmaktadır.

Hepimizin öğrenci olduğu dönemlerden de hatırlayacağınız gibi, "KARA TAHTA"ya çıkmak bizleri korkuturdu. Öğretmenlerimizin tahtaya yazdığı problemi çözmek için parmağamızı tereddüt ederek kaldırırdık. Bizler, "Akıllı Tahta" ürünleri ile öğrencilerin bu tereddütünü, bir tutkuya çevirmeye çalışıyoruz. Teknolojik her değişim, çocukluktan bizi hep meraklandırmıştır.

Akıllı Tahta ürünlerini sattığımız okullardaki öğretmenlerimizden ve müdürlerimizden aldığımız geri dönüşümlere istinaden, teknolojik akıllı tahta ürünlerimiz öğrencilerimizin ilgisini yukarı çekmiş, tahtayı kullanmak adına derse katılımlarda artış görülmüştür. Ayrıca değerli öğretmenlerimiz de, tahtanın kullanım kolaylığından dolayı ders saatlerini dolu dolu iştediklerini bizlere iletmişlerdir.

HNC EĞİTİM VE GÖRÜNTÜ TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak eğitim teknolojileri ve ürünlerinin olduğu her yerde bizde varız.

Saygılarımla Berke Hançer ve Göktuğ Hançer